App
Скачать приложение бесплатно
Помощь
RUB

Biletleri nasıl teslim alabilirim?

Kağıt bilet rezervasyonu yaptıysanız biletlerinizi Çin Anakarası'ndaki herhangi bir tren istasyonundan veya yetkili bir bilet acentesinden teslim alabilirsiniz. Biletlerinizi tren istasyonu bilet gişesinden teslim almak için lütfen tüm yolcuların bilet teslim alma kodlarını ve rezervasyon sırasında kullanılan geçerli kimliklerini görevliye sunun.

E-bilet rezervasyonu yaptıysanız kağıt bilet teslim almanıza gerek yoktur. Lütfen e-biletle seyahat eden tüm yolcuların rezervasyon sırasında kullanılan geçerli kimliklerini yanlarında taşıdıklarından emin olun.

Uyarılar:

1. Guangzhou-Shenzhen-Hong Kong Express Rail Link'e binerken lütfen geçerli seyahat belgenizi ve gerekli vizeleri yanınızda taşıdığınızdan emin olun.

2. Guangzhou-Shenzhen-Hong Kong Express Rail Link biletlerinizi Hong Kong'dan teslim alırken sizden ücret tahsil edilir. Bu nedenle, biletlerinizi mümkünse Çin Anakarası'nda teslim almanızı öneririz. Bilet teslim alma ücretleri şu şekildedir: Fiyatı 200 CNY altında olan her bilet için 10 HKD, fiyatı 200 ila 300 CNY arasında olan her bilet için 20 HKD, fiyatı 300 CNY üstünde olan her bilet için 30 HKD.

3. Hong Kong West Kowloon İstasyonu'ndan kalkan trenler için, biletinizi teslim almak ve giriş-çıkış prosedürlerini tamamlamak amacıyla lütfen kalkış saatinden en az 45 dakika önce istasyonda olun.